KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861236
nr 1286 1236
Ã…ke Wilhelm Andersson
(1922-1988), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 130x84 cm
Åke Wilhelm Andersson, Signatur ÅWA, svensk målare född 1922, död 1988.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:42:44
4/11 20:31:47
Ã…ke Wilhelm Andersson
Läs mer om Ã…ke Wilhelm Andersson